Contact

Sediu social:
Arad, Calea Aurel Vlaicu, nr.60-68, Romania
Localizare fabrica:
Arad, Strada Fecioarei nr. 1; Localizare GPS: 46.199186,21.310782
Cod Fiscal: RO17110288
Tel/Fax: 0257289110 
contact@vonmeister.ro

Vă informăm despre faptul că în urma contactării reprezentanţilor firmei noastre numele şi adresa de email vor fi stocate în baza
noastră de date EXCLUSIV în vederea contactării dumneavoastră în legătură cu subiectul mesajului pe care ni-l transmiteţi.
În cazul în care doriţi consultarea, modificarea sau ştergerea datelor pe care le deţinem despre dumneavoastră, 
vă rugăm să ne contactaţi la adresa de email de mai sus.

Calitate Vanzari Economic

Murvai Nicolaie
Director tehnic
n.murvai@vonmeister.ro

004 0745 379 165 

Bogdan Dragoş
Director de vânzări
b.dragos@vonmeister.ro
004 0720 139 129

Melinte Angela
Director economic
a.melinte@vonmeister.ro

004 0724 818 446 

Roman Codrut
c.roman@vonmeister.ro
004 0734 101 925 

Ristin Dan
d.ristin@vonmeister.ro
004 0720 139 130
 
 

Ovidiu Tamas
o.tamas@vonmeister.ro
004 0727 597 123

 
 

Florentin Vărădean
f.varadean@vonmeister.ro
004 0736 644 348

 
 

Lucian Sandu
l.sandu@vonmeister.ro
004 0756 260 310

 
 
Calin Ghinaciu
vânzări apartamente
VonMeister Residence
c.ghinaciu@vonmeister.ro
004 0736 644 345
004 0723 597 561